Handleiding Camera Draai behuizing

Gefeliciteerd met je aankoop.
Wij hebben een handleiding gemaakt waarin we stap voor stap uitleggen hoe je deze behuizing in elkaar zet.

 

De onderdelen die u daarvoor nodig hebt en ontvangen heeft zijn:

  1. Onderkant 1                             
  2. Onderkant 2
  3. Onderkant 3                               
  4. Onderkant 4
  5. 2x staanders                              
  6. Eerste laagje camera
  7. Tweede laagje camera             
  8. Derde laagje camera
  9. Bovenste laagje camera            
  10. 2 x wieltje nummer 3
  11. 2 x wieltje nummer 1             
  12. 2 x wieltje nummer 2
  13. Camera V2 of V2 NoIR             
  14. 4 x Schroef M2,5x16
  15. 2x Schroef M4 x 6                   
  16. 2x Blindklinkmoer M4 x 11
  17. 4x M3 Moer                             
  18. 2x Schroef M3 x 20
  19. 2x Schroef M3 x 18               
  20. 4x 2,5 Moer

Stap 1:

Op elk laagje van de behuizing zit aan 2 zijde een folie die de acrylaat beschermd tegen de stralen van de lasermachine en het voorkomen van krassen.
Haal eerst alle folie eraf en leg alle onderdelen klaar.

Stap 2:

In deze stap ga je de camera in de daarvoor bestemde laagjes plaatsen. 
Je begint met het zwarte plaatje wat bijna helemaal dicht is en legt daar het transparante plaatje van afbeelding 2 op. 
Vervolgens gaat de camera zelf erop en het tweede zwarte plaatje om de camera op zijn plek te houden. 
Doe daarna de blindklinkmoeren er vast in zodat ook het laatste transparante en afsluitende laagje erop kan. 
Schroef deze vervolgens vast met de kleinste maat schroeven en moeren zodat ook alles op zijn plek blijft.                                   

Stap 3:

Nu gaan we beginnen aan de onderkant van de behuizing. 
Je gaat wederom om en om met zwart en transparant aan de slag. Je begint met het zwarte laagje waar alleen 4 schroefgaten en een gat in het midden in zit. Dezelfde in het transparant erop en zwart en transparant met de extra uitsparingen. Schroef deze vast aan de zijde waar alleen schroefgaten zitten.

Stap 4:

Plaats de eerste staander en schroef deze vanuit onder vast.
Pak vervolgens nummer 1 van de wieltjes (de middelste maat) en plaats deze alvast aan de zijkanten van de camera.

Stap 5:

Plaats de camera in de staander en plaats vervolgens ook de tweede staander en schroef vast.

Pak nu de kleinste wieltjes (nummer 2 op foto) en plaats deze zo op de camera dat ze aan beide kanten in de staanders blijven.

Nu kunt u ook de derde maat wiel ( nummer 3 op foto) aan het einde plaatsen en afschroeven.

Nu is de behuizing klaar voor gebruik en kunt u de camera installeren.

Veel plezier met uw product, mochten er nog vragen zijn of het lukt niet, bel of app ons. Wij staan altijd voor je klaar.